Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Панічна атака. ВСД. Депресія. Травма.
Що Ви ще не знали про це?

Деколи люди потрапляючи в переживання інтенсивної тривоги, паніки і складних фізіологічних переживань (тремор, запаморочення, «пече» у грудях, порушення серцевого ритму та инше) намагаються знайти відповідь на питання: «Що це?» самостійно в інтернеті, прикладаючи до себе всі чужі симптоми і болячки. Надалі Вам вже нічого не залишається, як чесно іти за визначеним Вами собі діагнозом і прочитаними симптомами. Ви в них повірили і зжилися з ними.

Чому важливо піти до фахівця?

Панічна атака. ВСД. Депресія. Травма. Що Ви ще не знали про це?Справа в тому, що різноманітність симптомів саме по собі нічого не значить. Один і той же симптом може входити в поєднанні з иншими симптомами в синдроми, а ті в свою чергу відповідати певному кластеру, який і дозволяє визначити лікарю діагноз. Тобто симптом сам по собі ні про що ще не говорить.

В першу чергу важливо піти саме до лікаря-невропатолога, це дозволить не втратити час, якщо мають місце органічні зміни, які саме Вам зможе пояснити лікар після проведених досліджень та аналізів. Погодьтеся, що психотерапія виявиться важливою, але не стовідсотково цілющої, якщо, скажімо, у Вас вікові судинні зміни.

У другу чергу, Ви спільно з лікарем визначаєте ефективність отриманого лікування та визначаєте подальшу стратегію:

  • відмова від медикаментів на користь психотерапії,
  • поєднання психотерапії та медикаментозного лікування,
  • ефективне одне медикаментозне лікування.

Як психотерапевт підтверджую, що в моїй практиці є досвід виліковування клієнтів, що джерел панічних атак - безліч, це індивідуально.

Готовність клієнта змінювати всередині себе та з зовні те, що заважає якісному життю - запорука успіху і повному виліковуванню.

Більше з цього приводу читайте тут:

Порушення серцевого ритму

ВСД з панічними атаками. Лікування.

Панічний розлад.

Феномен контролю. ВСД. Панічна атака.

16.03.2016р.

Рожко Світлана

Пихолог, Психотерапевт.

<< Назад