Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Діти і підлітки

Є складнощі з дітьми?

Діти і підліткиЯкщо вас хвилюють питання, пов'язані з вашою дитиною або підлітком, а в голові нав'язливо повторюються питання:

«Чому він/ вона бреше, краде, часто хворіє, не спить, погано вчиться, досі прокидається в мокрому ліжку , моя дитина « складна», агресивна» і тому подібне, то нам варто зустрітися.

Після первинної консультації можна буде визначити форму подальшої роботи: сімейна психотерапія, індивідуальна психотерапія або консультація, група для підлітків.
Практика показує, що завдяки спільним зусиллям і співпраці, поліпшуються відносини, поступово знижується і йде симптоматика, а "важкі" діти стають успішними.
Якщо ваша дитина вже увійшла в підлітковий вік, то психотерапія буде сприяти в умовах додаткової підтримки, пояснень та безпеки ризикнути визнати і почати пережити поступове емоційне відділення підлітка, завдяки фону відносин, які не обриваються, а у підлітка з'явиться додаткова можливість бути більш зрозумілим для вас, поділитися своїми переживаннями в умовах експериментального простору психотерапії.

З повагою, Рожко Світлана.

+38 (048) 743-62-43
+38 (067) 480-30-78