Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Психологічне консультування

Психологічне консультуванняЩо таке психологічне консультування?

Психологическое консультування – це короткострокова форма психологічної допомоги.

Консультування триває 60 хвилин, кількість раз на тиждень - питання взаємної домовленості. Як правило, загальна кількість зустрічей не більше 10.

Консультування дає людині можливість набути душевної підтримки, понизити психоемоційну напругу і відновити душевну рівновагу. Це досягається за допомогою розповіді клієнта і эмпатийного слухання психолога, отримання допомоги через  прийоми психологічного розвантаження і самоаналіз.

За допомогою спеціально організованого процесу спілкування і взаємодії психолог допомагає людині, що звернулася по допомогу, актуалізувати додаткові психологічні ресурси, що  може забезпечити відкриття нових можливостей для виходу з його важкої життєвої ситуації.
Важливим моментом психологічного консультування є розділення відповідальності : клієнт здатний приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність, а психолог створює умови, які заохочують його вольову поведінку.

Ефективність психологічної допомоги, як це не здасться парадоксальним, багато в чому залежить від:

  • Готовністі самої людини скористатися допомогою психолога
  • Актуальності проблеми на даний момент
  • Готовністі пізнавати себе
  • Здібності людини спостерігати за собою
  • Мотивованості до змін

Психологічне консультування від обміну думками на тему, що цікавить Вас, зі знайомими відрізняється тим, що психолог працює на те, щоб допомогти Вам зрозуміти самого себе і знайти ресурси, щоб впоратися з виниклою ситуацією. Для цього психолог проходить спеціальне професійне навчання, приділяє багато часу своєму професійному розвитку.

З повагою, Рожко Світлана

+38 (048) 743-62-43
+38 (067) 480-30-78