Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Немає емоцій. Допомога психолога

Немає емоцій. Допомога психологаОх, вже, ці емоції !!! Вони в змозі міняти наше сприйняття навколишнього світу від яскравого і світлого до тьмяного і похмурому, наші думки - від ширяючих творчих к меланхолійним, а наші дії від неадекватних до вишукано майстерних або стратегічно доцільних.

Емоції, як і інші психічні явища, відображають зовнішній та внутрішній світ людини. Але це - особлива форма відображення: якщо світ постає у формі образів, поняттів та інших знань, то емоції і почуття відбивають цей же світ, але вже у формі суб'єктивного ставлення людини. В цьому криється їх тривка цінність. Адже саме ставлення в поєднанні з іншими аспектами впливають на формування уявлень про себе і світ. Наприклад, ставлення + прийняття від значимої людини, а потім, і власне наше, формує ідентичність або наше знання «хто» я і «який я», а ставлення + відторгнення - може сприяти несформованої ідентичності і не пережитому токсическому сорому.

Емоції і почуття відзеркалюють як справжнє, так і минуле через спогади, й майбутнє через передбачення. Так емоції дають зв'язок у часі подій і образів.

Емоції впливають також на запам'ятовування і старіння. Наприклад, помічена така цікава взаємозв'язка між тим, що старіння людини сильно пов'язано з пам'яттю, а вона в свою чергу з емоційними сплесками на те, що вразило і зацікавило. Відновивши емоційність і чутливість можна відновити і пам'ять і продовжити якісно своє життя.

Людина, як істота соціальна, емоційно реагує не тільки на особисті події, а й на ситуації близьких людей, знайомих і друзів, співробітників, колективу в цілому і т.д. Переживає суспільні події, як у своїй країні, так і в світі в цілому. Ці переживання пов'язані, наприклад, з соціально-економічними та політичними змінами, які вимагають зміни старих установок, цінностей і традицій, що здійснюється вельми «болісно».

Якщо у Вас відбулася втрата чутливості і немає емоцій, то як гештальт-терапевт я Вам пропоную спільними зусиллями відновити здатність до вражень, емоційності, що дозволить Вам повернутися до себе і якісно змінити Ваше життя.

Контакти: +38 (067) 48-03-078
                  +38 (048) 743-62-43

07.02.2014г.
Рожко Світлана
Психотерапевт (гештальт-підхід)

<< Назад