Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Еротичні образи, фантазії. Про стигматизацію. Психотерапія.

Еротичні образи, фантазії, психотерапіяНаші фантазії, мрії, еротичні сни є невід'ємною частиною нашого життя. Вони супроводжують статтєве життя , а так само можуть заміняти його. При цьому, люди що ведуть більш активне статеве життя, відрізняються й більш сильною еротичною уявою. Саме вона підкріплює, урізноманітнює і стимулює реальний досвід. Здатність створювати еротично знаки та образи, реагувати на них, використовуючи свою фантазію, притаманно людині лише з певного часу, про що свідчить нам живопис і скульптура.

Для чого ж нам потрібні фантазії, чим можуть бути цінними?

  • фантазії є суть пізнання, відображення, фіксації сексуально значущих індивідуальних властивостей і переживань.
  • служать збагаченню переживань і розширенню рамок можливого в сексуальній сфері
  • є своєрідним стимулятором збудження
  • еротична уява дає можливість долати кордони можливого і переживати те, що можливо в реальності собі людина не дозволить пережити .

Найчастіше наші еротичні фантазії не збігаються на 100% з реальним їх втіленням з різних причин, як внутрішнім, так і зовнішнім. Фантазії більш наповнені протиріччями і амбівалентністю, ніж сама поведінка.

Сексуальні індивідуальні переваги у всі часи ставали об'єктом відстоювання або стигматизації та навішування ярликів в соціумі. У парних ж стосунках інтимних, поважних, компромісних, без оціновування,  т. п. з'являється місце для їх розгортання в реальності, що збагачує відносини і не дає ними згодом пересичуватися.

Додатково запрошую до прочитання:

Сім'я і секс. Психотерапія

Психолог, психотерапевт. Рожко Світлана
13.11.2015

Контакти для запису на консультацію:

+38 (067) 480-30-78
+38 (048) 743-62-43