Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Особисті стосунки. Консультація психолога, психотерапія

Особисті стосунки. Консультація психолога, психотерапіяКоли Особисті стосунки приводять на консультацію психолога, психотерапію

Стосунки деколи нагадують гонки по непідготовленій трасі. То машину на швидкості несе на гору, то вона провалюється вниз до повітряної ями. Окрім пристрасної швидкості, напруги і пікових крапок інколи удається відмітити ще один важливий момент: всі пасажири намертво пристебнуті ременями безпеки до машини, що мчить. Здається, що виходу немає: не дотягнутися до партнера і не залишити автомобіль.

Про такі відносини можна сказати: «Ні наблизитися повноцінно, ні розійтися», «І разом неможливо, і нарізно ніяк». Рішення не мучити ні себе, ні один одного і завершити відносини, полегшення не надає, адже завершити виявляється не реально. Від нестерпності і відчаю приймається рішення рвати все і розходитися, попутно звинувативши у всіх жахах відносин і нещасної своєї долі партнера. Образа-вина це лише один з гачків, які не дозволять такі відношення дійсно завершити і відпустити один одного, а лише запустять їх старий-новий виток.

Чи є вихід? Чи обов'язково розходитися чи можна змінити відносини і зажити в них якісно по-новому?

Вихід є і не один. Консультація психолога, психотерапевта такої пари допоможе усвідомити, пережити, переглянути і можливо змінити відносини або їх завершити. А це означає, що з'явиться можливість у разі розлучення почати нові стосунки без старих помилок і стереотипів побудови відносин, а цінні колишні відносини якісно поліпшити і збагатити, дати їм майбутнє.

На що має сенс звернути уваг і що можливо почати вже робити самостійно, перш ніж Ви вирішите звернутися за консультацією психолога, психотерапевта можна подивитися тут:

Особисті стосунки. Самоаналіз. Консультація психолога, психотерапія

Консультація гештальт-терапевта,
Психолога

Рожко Світлани