Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

ВСД з панічними атаками. Лікування.

ВСД з панічними атакамиВСД з панічними атаками, невроз серця, нейроциркуляторна дистонія, вегетолабильность, та инше -  так лікарі називають цей стан. На тлі того, що органічних змін не знаходять, тебе знову і знову накриває хвиля паніки, голова паморочиться, холодний масткий піт проймає тебео ,  серце б'ється 200 ударів в хвилину, бажання втекти і слабкість в ногах, прилягти...10 хвилин і все затихає.

Ворога потрібно знати в обличчя. Цей стан провокує гормон, який інтенсивно потрапляє в кров при страху. Чим його більше, тим довше напад. Будеш боятися - все повторитися. Взагалі теорій виникнення панічного розладу безліч, загальне це те, що є розлад в роботі між  ЦНС і двома відділами периферичної/вегетативної/ нервової системи.

Синдром панічної атаки різноманітний і залежить від того, яка з частин вегетативної нервової системи керує.

Провідним симптомом залишається інтенсивний страх смерті. Імпульс пробігає по організму і з'являється реакція з боку внутрішніх органів: почастішання пульсу, озноб в тілі, масткий піт, тремор кінцівок, задишка, діарея, запаморочення, безсоння, слабкість, оніміння частин тіла та ін.

Лікування панічних атак.

Головне навчитися заспокоювати себе з прийдешним нападом (пам'ятаємо про гормон страху). Пам'ятайте, що органічних змін немає, запуск відбувається в голові, а весь напад побудований на функціональному розладі. Зверніться за допомогою до психотерапевта, він допоможе Вам розібратися з причиною, а не приглушити симптоми. Попервах можна використовувати Валідол і трави, щоб допомогти собі заспокоїтися, надалі Вам це не буде потрібно.

Більше з цього приводу читайте тут:

Порушення серцевого ритму

Панічний розлад.

Феномен контролю. ВСД. Панічна атака.

Панічна атака. ВСД. Депресія. Травма. Що Ви ще не знали про це?

10.02.2016р.

Рожко Світлана

Пихолог, Психотерапевт.

<< Назад