Заповніть, будь ласка, форму
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

 

 

Феномен контролю. ВСД. Панічна атака.

Феномен контролю. ВСД. Панічна атака.Одним з найбільш нав'язливих і важких симптомів при панічних атаках є прагнення до контролю і напруга, що супроводжує страхом втрати контролю. Найчастіше мова йде про такий засіб організації безпеки. Напруга стає хронічною і впливає на втрату якості життя: нічого не цікаво, не знаю, чого хочу, сексуального збудження немає, задоволення немає, зате треба-треба-треба.

Варто лише зауважити, що є така особливість як прагнення до контролю, як людина починає з усією самовіддачею контролювати процес контролю, тому що так треба. Все це посилює напругу та симптоматику, напади.

Пропоную не боротися з контролем, адже якщо розібратися, то контроль народився не на порожньому місці і є відмінним ресурсом, з яким розлучатися не варто. А пропоную звернути увагу на те, чого не вистачає саме Вам, щоб життя стало легше і в задоволення? Можливо, дозволяти собі помилки, можливо розділити відповідальність, а не тягнути все на собі, можливо згадати як із задоволенням малювали, в'язали, грали в теніс, бігали вранці в парку, гуляли з партнером, ну, і ще щось просте, радісне, де можна себе відпустити в процес. Чим більше цієї відсутньої раніше частини стане у вашому житті щодня, тим менше автоматично стане структурної та контролюючої складової буття. А просто, відновиться можливість вибирати між контролем, коли він необхідний і доречний, і спонтанністю. Все залежить від Вас, варто тільки захотіти.

Більше з цього приводу читайте тут:

Порушення серцевого ритму

ВСД з панічними атаками. Лікування.

Панічний розлад.

Панічна атака. ВСД. Депресія. Травма. Що Ви ще не знали про це?

20.02.2016р.

Рожко Світлана

Пихолог, Психотерапевт.

<< Назад